برنامه نویسی اندروید

امروزه اندروید کم کم در دنیای آی تی جایگاه ویژه و مناسبی پیدا کرده است و می توان گفت به زودی مهمترین بخش دنیای برنامه نویسی را تشکیل خواهد داد.

تکنولوژی روز به روز پیشرفت می کند و تکنولوژی های قدیمی جای خود را به تکنولوژی های نو می دهند. یکی از مهمترین این تکنولوژی ها سیستم عامل اندروید می باشد.

اندروید به زبان ساده سيستم عاملي است براي تبلت ها و گوشي هاي هوشمند که توسط بيش از 30 شرکت بزرگ و معروف پشتيباني مي شود. اندرويد اوپن سورس است و توسعه دهندگان مي توانند با استفاده از Android SDK برنامه هاي مختلفي براي اين سيستم عامل طراحی نمایند. در واقع اندرويد محیطی را فراهم مي کند تا برنامه نويسان بتوانند هرچه سريعتر و بهتر برنامه هايي بسازند که از تمام ويژگي هاي يک تبلت و یا گوشي هوشمند استفاده کند.. اندرويد امکان استفاده از توابع داخلي گوشي موبايل همچون شماره گيري، فرستادن SMS يا استفاده از دوربين گوشي را به برنامه نويسان مي دهد تا بتوانند اپليکيشن هاي قدرتمند و کاربردي براي کاربران بسازند.

اندروید

یکی از مهمترین بخش های کاری شرکت پارس راد توسعه و طراحی نرم افزار های تحت پلتفرم اندروید است. پارس راد سعی بر آن دارد تا نهایت زیبایی و امنیت را برای نرم افزارهای طراحی شده خود به کار گیرد.

شما هم می توانید اپلیکیشن های مورد نظر خود را  داشته باشید که سرویس خاصی را برای شما یا برای کاربران برنامه شما ارائه دهد. 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در تماس باشید :

02156887269

14996 بازدید
هاست لینوکس
نظرات
کد تخفیف اولین سفارش